Carsyn Rose Dob, rođendan, roditelji, visina, neto vrijednost i više

Glumice

  Carsyn Rose
Pravo ime Carsyn Rosenbaum.
Aka Carsyn Rose.
U Svjetlu reflektora Amber Brown (2022)..
Profesija Glumica.
Dob jedanaest.
Datum rođenja 24. ožujka 2011.
Mjesto rođenja San Francisco.
Živi u Los Angeles, Kalifornija, SAD.
Spol Žena.
Nacionalnost Američki.
Etniciteti Mješoviti.
Obitelj
Roditelji Otac: --.
Majka: --.
Braća i sestre Rođakinja: Sophia G. Dennis (glumica).
Slijedi
Instagram https://www.instagram.com/carsynroseofficial/
Cvrkut https://twitter.com/thecarsynrose
Tjelesne mjere
Težina Kg: 29.
Funti: 64 lbs.
Visina U stopama: 5' 2½'.
U centimetrima: 159 cm.
U metrima: 1,59 m.
Oči zelena.
Dlaka Plavuša.
Karijera
Televizija Nicky, Ricky, Dicky & Dawn (2018).
Rođaci za cijeli život (2019).
Lice lutke (2019).
The Big Show Show (2020).
Novajlija (2019.–2022.).
Amber Brown (2022).
Neto vrijednost 178,36 tisuća USD.
Vještine
Atletika Odbojka.
Klizanje.
Plivanje.
Biciklizam.

  Carsyn Rose kao Amber Brown u Amber Brown

Carsyn Rose (rođena 24. ožujka 2011.) je star 11 godina glumica iz San Francisca, Amerika. Njezina karijera započela je sa 7 godina emisijom pod nazivom “Nicky, Ricky, Dicky & Dawn”. Bio je to program Nickelodeona o četiri dječaka. Ova slatka mala glumica također je bila u 'The Big Show Showu' koji je došao 2020. Rosein prvi veliki projekt bio je 'The Rookie', koji joj je omogućio da radi s Nathanom Fillionom.

Godine 2022. Carsyn je popularnost dotakla nebo nakon što je dobila glavnu ulogu u Apple TV+ obiteljskoj drami ' Amber smeđa ” koja je emitirana 29. srpnja. Tu je Rosenbaum glumila djevojku koja nakon razvoda roditelja pronalazi mir u glazbi i umjetnosti. Glumci poput Sarah Drew i Michaela Yoa odigrali su istaknute uloge u ovoj seriji.

  Carsyn Rose sa svojom majkom

Tko je glumica 'Amber Brown' Carsyn Rose?

rođendan od Carsyn Rosenbaum (11 godina) pada na 24. ožujka jer, u 2011., rodila se na današnji dan u San Franciscu. Nismo pronašli ništa o Roseinim roditeljima osim slike njezine majke. Mama i tata ove mlade zvijezde vole se kloniti kamera.

Rose je u intervjuu otkrila da ne ide redovito u školu te da se školuje kod kuće zbog nedostatka slobodnog vremena. Prema izvorima, Carsyn je u svijet glume ušla zbog svoje mame. Osbrink Talent Agency sa sjedištem u LA-u pomogla je Rosenbaum pronaći njezin prvi glumački posao i pokrenula njezinu karijeru.

  Carsyn Rose kao Lila Town u The Rookie

Glumačko putovanje

Njezina izvedba u ulozi Josephine u 'Nicky, Ricky, Dicky & Dawn' bila je zadivljujuća i pomogla joj je da privuče pozornost redatelja. Njezina druga serija, 'Cousins ​​for Life', izašla je 2019. Bila je to humoristična serija u režiji Jonathana Judgea u kojoj su sudjelovali glumci poput Scarlet Spencer, Dallas Dupree Young, Micah Abbey i Ron G.

Također je bila u programu Jordana Weissa 'Dollface', koji je prvi put emitiran 15. studenog 2019. na Huluu. Kako je Rosenbaumova karijera krenula uzlaznom putanjom, dobila je ponude da glumi u nekoliko televizijskih reklama. S vremenom je njezina popularnost rasla.

  Carsyn Rose s Michaelom Yom i Sarah Drew

Serija Nathana Filliona 'The Rookie' dala je Carsynu posebno priznanje. Od 2019. do 2022. godine pojavila se u ukupno 7 epizoda. Konačno, 2022. Rosenbaum je dobio priliku glumiti glavnog lika u Apple TV showu “ Amber smeđa .”

  Visina Carsyn Rose je 5 stopa 2

Pitanja i odgovori Carsyn Rose

Pitanje: Koliko je stara Carsyn Rose?

Godina: 11 (od 2022.).

Pitanje: Kada je rođena Carsyn Rosenbaum?

Godina: 24. ožujka 2011.

Pitanje: Odakle je Carsyn Rosenbaum?

Godina: San Francisco.

Pitanje: Tko je igrao glavnu ulogu u 'Amber Brown'?

Godina: Carsyn Rose.

Pitanje: Koliko je visoka Carsyn Rose?

Godina: 5′ 2½” (1,59 m).

Pitanje: Koliko je neto vrijednost Carsyn Rose?

Godina: 178,36 tisuća USD.